KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12009473
nr 1200 9473
Anshelm Dahl
(1897-1964), Sverige
Oljemålning, Vintermotiv, signerad, 1923. Olja på duk, 43x64 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 19:25:23
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Anshelm Dahl
Läs mer om Anshelm Dahl